Second Life PBF (2014)


#1 2014-09-06 10:34:00

Dayron

Administracja

51648281
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2011-07-22
Posty: 3098
Punktów :   

Zapisy

http://i.imgur.com/S57oQu7.gif




Witam! Nazywam się Damian, w internetach niejaki Dayron i mam kilkuletnie doświadczenie w tematyce PBF.
Do tego forum dołączyłem w 2011 roku, czyli jeszcze zza czasów kiedy powstało. Wiele razy byłem Mistrzem Gry prowadząc użytkownikom różne przygody i nie tylko tutaj. Teraz wracam ponownie i przyjmę każdego kto spełni warunki poniższego regulaminu mojego działu.



Co poprowadzę?

- Sensacyjne przygody z dużą ilością akcji
- Kryminały z połączeniem zwykłego życia, np. służba w policji, specjalnej jednostce
- Wojenne przygody w realiach II Wojny Światowej i czasach obecnych
- Science Fiction pod warunkiem, że ma ciekawą i rozbudowaną fabułę
- Klimaty gry komputerowej Gothic (jestem obeznany tylko w trzeciej części)
- Walka o przetrwanie na bezludnej wyspie, dżungli, pustyni i w innych niebezpiecznych częściach tej planety
- Apokalipsy, plagi krwiożerczych zombie, mutantów, wybuchy bomb atomowych, czyli życie w świecie po wielkiej katastrofie
- Seria Naruto to jedyne anime jakie oglądałem, myślę, że dobra historia jaką stworzysz może mnie namówić na taką przygodę
- Horrory typu dreszczowce i gore (czyli brutalność, masakra i psychopatyczni mordercy bez skrupułów)
- Inne ciekawe i rozbudowane przygody, jeśli masz jakiś nietypowy pomysł spróbuj!

Czego nie zamierzam prowadzić?

- Realia każdego anime oprócz wymienionego wyżej Naruto (w tym oczywiście wasz ukochany Pokemon)
- Kompletnie zwyczajnych żyć, np. masz 16 lat, mieszkasz z rodzicami i chodzisz do szkoły i cały czas liczysz na jakiś romans
- Żadnych nadzwyczajnych mocy i ukrytych zdolności
- Nic na podstawie filmów, nie wszystko oglądałem i nie wszystko musiało mi się podobać, ale możesz spróbować
- Tak samo z grami komputerowymi, choć grałem np. w Far Cry, Mirror's Edge czy Hidden & Dangerous



REGULAMIN

1. Każdy gracz u mnie jest zobowiązany przestrzegać zasad ortografii, starać się nie popełniać błędów interpunkcyjnych i posługiwać się poprawną polszczyzną.

2. Jeśli nie mam racji lub po prostu się pomyliłem to proszę mnie o tym powiadomić.

3. Niech nikt mnie nie pogania, odpiszę kiedy przyjdzie wena i chęć. Każdy odpis z mojej strony wymaga dobrego pomysłu, a najlepsze przychodzą dopiero po czasie.

4. Nie kłóć się ze mną, gdy nie spodoba ci się sytuacja w grze. Ja ją prowadzę i ja decyduję co w niej będzie się działo, ty jesteś w niej tylko bohaterem. Ewentualnie możesz grzecznie poprosić o małą zmianę, ale nie obiecuję, że tak się stanie.

5. Mam pełne prawo do nieprzyjęcia twojego zgłoszenia i nie muszę wyjaśniać dlaczego.

6. Aby zabezpieczyć się przed leniami, którzy nie czytają regulaminów musisz potwierdzić w poście z podaniem o przygodę, że czytałeś/aś regulamin dopisując pod koniec "Rules" małymi literkami (3 piksele). Inaczej nie zaakceptuję podania. Oczywiście pozdrowienia dla tych, którzy to właśnie czytają : ]

7. Postaraj się, aby twoje podanie o przygodę wyglądało schludnie i estetycznie, mile widziane będą wszelkie gify i obrazki związane z tematyką gry.

8. To samo co wyżej dotyczy pisania postów, zastrzegam sobie prawo do poprawiania waszych tekstów bez waszej wiedzy, ale nie zamierzam całe życie was poprawiać.

9. Nie wahaj się przed niecenzuralnymi wulgaryzmami, przynajmniej na moim pokładzie. Jeżeli wątek będzie zawierał treści o charakterze seksualnym oznaczony zostanie znakiem [18+].

10. Tematy w moim dziale zakładam JA, ale zawsze możemy dogadać się w tej sprawie.



WZÓR PODANIA

Imię i nazwisko: [Personalia muszą być dostosowane do klimatu gry]
Wiek postaci: [Oczywiście dowolny wiek, zależnie od tematyki]
Lokalizacja: [Gdzie rozgrywa się akcja, w pierwszej kolejności miasto, po przecinku kraj]

Zewnętrzny wygląd: [Poproszę o KLIKALNY link do obrazka/zdjęcia, które przedstawia wygląd twojej postaci]
Znaki szczególne:
[Ewentualne tatuaże, kolczyki i takie tam, jeśli nie ma to nie wpisywać]
Historia:
[Może być krótka, ale sensowna i na temat, napisz tu wszystko co powinienem wiedzieć o postaci]

Ciekawostki:
[Różne pierdoły, które mogą przydać mi się w prowadzeniu tobie gry]
Cele:
[Opcjonalnie]
Prośby:
[Tu podajcie rzeczy, na które mam najbardziej zwrócić uwagę i na co mam głównie położyć nacisk]

KOD DO SZYBKIEGO SKOPIOWANIA

Kod:

[quote][b]Imię i nazwisko: [/b]-
[b]Wiek postaci: [/b]-
[b]Lokalizacja: [/b]-

[b]Zewnętrzny wygląd: [/b]-
[b]Znaki szczególne: [/b]
-
[b]Historia: [/b]
-

[b]Ciekawostki: [/b]
-
[b]Cele: [/b]
-
[b]Prośby: [/b]
-[/quote]

Offline

 

#2 2014-09-06 14:38:03

Lea

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-16
Posty: 19404
Punktów :   

Re: Zapisy

Imię i nazwisko: [i] Sylvia Ronee
Wiek postaci: [i] 24
Lokalizacja: Warszawa, Polska
Zewnętrzny wygląd: 2.bp.blogspot.com/-7NPSFlKZ3fY/UiZBT5WUKTI/AAAAAAAAAKE/Rs0P2SIqU54/s1600/wera.jpg
Znaki szczególne: Kolczyk w brwi i w nosie a tatuaż na końcu pleców
Historia:
Sylvia ma 24 lata i własnie zakończyła studia
medyczne w jednej z lepszych szkół. Długo
zastanawiała się nad wyborem miejsca pracy aż
w końcu wybrała pracę w pogotowiu ratunkowym. Jej
matka jest bardzo zła z jej wyboru, bowiem
Sylvia miała szansę pracować jako główny
lekarz w znanym szpitalu dzięki znajomością
matki. Od tej pory matka i córka nie odzywają
się do siebie a Sylvia wyprowadziła się od
matki do małego mieszkania znajdującego się
blisko jej miejsca pracy.
Ciekawostki:
Jest samotna, lubi wysportowanych chłopaków, lubi ostrą i kwaśną kuchnie. Nienawidzi kłamstw i seksistowskiego zachowania.
Cele:
---- nwm
Rules

Ostatnio edytowany przez Lea (2014-09-06 14:43:30)


http://img.userbars.pl/181/36066.png
http://img.userbars.pl/99/19605.gif
http://img.userbars.pl/155/30842.png

Offline

 

#3 2014-09-06 14:48:25

Dayron

Administracja

51648281
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2011-07-22
Posty: 3098
Punktów :   

Re: Zapisy

Całe podanie jest nieestetyczne i zrobione byle jak, do tego linki miały być klikalne, ale tym razem odpuszczę. Zaczynamy

Offline

 

#4 2014-09-12 17:05:31

Wyrewolwerowany Kaloryfer

VIP

40546070
Zarejestrowany: 2011-08-13
Posty: 10439
Punktów :   

Re: Zapisy

Imię i nazwisko: Thomas Cunningham
Wiek postaci: 24
Lokalizacja: Los Angeles, USA.

Zewnętrzny wygląd: http://ioneelev8.files.wordpress.com/20 … k-man3.jpg
Znaki szczególne: ----
-
Historia:
Thomas ma tylko matkę, ojciec zginął podczas tajnej misji (służył w Rangersach), gdy miał siedem lat. Oczywiście poszedł w ślady ojca, lecz zamiast żołnierzem, został policjantem. Działa pod przykrywką - czyli chodzi w cywilnych ubraniach i ujawnia swoją przynależność do LAPD, gdy tylko jest to konieczne. Od najmłodszych lat trenował karate. Jego wady - za szybko się przywiązuje, by po chwili być zimnym jak skała. (tyle wystarczy, myślę, resztę zostawiam Twojej wyobraźni).

Ciekawostki:
Prowadziłeś takie coś, no to wiesz.
Cele:
Wiadomo, poprowadzenie śledztw, które dasz, do końca.
Prośby:
Ma być mnóstwo dużo ciekawych rzeczy.
Rules.


VIP|Były Mistrz Gry|Były Admin



I znów budzę się i chcę patrzeć jak krew z niej tryska
Z tej którą zgarnąłem wczoraj na spokojnie, nie w piskach
Teraz dostanie coś za to, że z niczym się nie liczy
Oprócz tego żeby klienta podliczyć, dziwka

Offline

 

#5 2014-09-12 17:08:16

Dayron

Administracja

51648281
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2011-07-22
Posty: 3098
Punktów :   

Re: Zapisy

Witamy z powrotem, zakładam

Offline

 

#6 2014-09-12 18:19:34

Lord Philip IV

Użytkownik

15517874
Zarejestrowany: 2012-07-16
Posty: 814
Punktów :   

Re: Zapisy

Imię i nazwisko: Brandon Snow
Wiek postaci: 28
Lokalizacja: USA, Colorado.

Zewnętrzny wygląd: http://www.agz.se/illu/freetime03.jpg
Znaki szczególne:
Ślady po oparzeniach oraz blizny na plecach.

Historia:
Brandon jest młodym mężczyzną który pracuje jako dostawca artykułów spożywczych w małym miasteczku zwanym Smallville. Mieszka sam, pracuje sam. Na ogół jest samotnikiem który mieszka kilka stanów od swojej rodziny. Nigdy nie lubił swoich braci oraz rodziców, w jego domu panował totalny chaos. Bójki, alkohol, znęcanie się. Jego ojciec nadużywał alkoholu oraz bił swoich trzech synów i żonę (matkę Brandona) która umarła jak nasz bohater miał piętnaście lat. Choć był najmłodszym z braci rodziny Snow był najmądrzejszy. Widać było iż posiadał ambicję oraz był silny psychicznie. Po skończeniu 21 lat Brandon postanowił uciec ze swojej rodzinnej miejscowości i udać się jak najdalej... Przez 7 lat prowadził normalne, spokojnie życie. Zmienił się, "wyszedł z klatki" swoich brutalnych myśli o zemście. Był na prawdę miłym i przyjaznym człowiekiem. Dopóki świat zwariował...

Ciekawostki:
Choć jest bardzo miłym, pomocnym i uczciwym człowiekiem czasem dopada go cholernie mocny wybuch agresji, który na szczęście jest w stanie kontrolować.
Cele:
Przetrwanie, naturalnie.
Prośby:
Prosiłbym o wybuch Apokalipsy zombie :3
Rules, of course.

Ostatnio edytowany przez Lord Philip IV (2014-09-12 18:36:13)


To distant lands, takes both my hands.

Ignorowana nicość trwa nadal...

Offline

 

#7 2014-09-12 18:39:56

Dayron

Administracja

51648281
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2011-07-22
Posty: 3098
Punktów :   

Re: Zapisy

Kolejne podanie przyjęte

Offline

 

#8 2014-09-20 22:17:28

 Nina

VIP

35451075
Skąd: Japonia.
Zarejestrowany: 2011-05-02
Posty: 12146
Punktów :   
WWW

Re: Zapisy

Imię i nazwisko: Honoka Nilson
Wiek postaci: 21 lat
Lokalizacja: Japonia/Tokio

Zewnętrzny wygląd: Klik! , Jej Kagune
Znaki szczególne: Tatuaże na obu ramionach.
-
Historia: Świat znacznie się zmienił, kiedy w roku 2032 ujawniły się istoty ludzkie zwane Ghoul'ami. Żywiły się one ludzkim oraz zwierzęcym mięsem, gdzie to pierwsze bardziej lubiły, może dlatego, że z natury były uzależnione od jego zapachu. Ghoulami głównie okazywali się zwykli ludzie, niewinni. Nikt by nigdy się nie postrzegł, iż są zdolni do czegoś takiego. A jednak. W maju nadeszła plaga kanibalizmu. Ginęła ogromna ilość ludzi. Rząd nie wiedział co robić. W końcu po roku jeden naukowiec wymyślił sposób na pokonanie Ghouli. Quinque, broń wykonana z Kagune Ghouli. Może najpierw wspomne czym jest w ogóle to Kagune. Otóż jest to drapieżny organ Ghouli, moc wywodząca się z ich krwi, DNA. Funkcjonuje ona jako broń, którą zabijają swe ofiary. Posiada wiele postaci. Najczęściej są to macki wychodzące z pleców danej istoty. Mogą też być ostrza powstające z rąk Ghoula. Bądź najzwyczajniejsze skrzydła, dzięki którym potwory te są niezwykle szybkie. Ghoul po ujawnieniu swojego Kagune staje się silniejszy i wytrwalszy, jeszcze trudniej go zabić. Zwłaszcza, że posiada zdolność regeneracji. Jest jednak jeden defekt, który przyczynił się do powstania Quinque. Jeżeli Ghoul oberwie z innego Kagune, jego gojenie się ran jest opóźnione, a on sam otrzymuje ogromne obrażenia. Dlatego właśnie, oficerowie rządu, którym udało sie zabić danego Ghoula, wycieli z niego Kagune i przeistoczyli w Quinque, broń ukrytą w walizce. Przeznaczoną do zabijania Ghouli. Narzędzie te ma zazwyczaj taką samą formę, jaką miało u swojego właściciela. Czasem przerabia się Kagune na Quinque tak, żeby łatwiej było można go używać, przykładowo na młot, bądź miecz. No i tak właśnie rozpoczęła się wojna pomiędzy Ghoulami oraz rządem. Powstał specjalny ośrodek do zwalczania Ghouli. Ale nie wszystkie potwory są złe. Są też takie... Wolące spokój. W końcu to nadal ludzie. Nie wszyscy chcieli urodzić się Ghoulami. Dlatego też dla tych, którzy woleli smakować w zwierzęcym mięsie również powstała organizacja. Anteiku. Skupiała w sobie osoby, które wolały nie brać udziału w wojnie. Ale czy jest to możliwe, kiedy rząd chce wyplenić wszystkie kanibale z powierzchni ziemi?

Rok 2062. Młoda dziewczyna przechadzała się po korytarzach Ośrodka do zwalczania Ghouli. Honoka Nilson. Młoda sierżant po szkoleniu w Akademii szukała sali, gdzie miała się spotkać ze swym partnerem, z którym miała wykonywać misje dotyczące likwidacji Ghouli. Pytanie. Co dziewczyna będąca tej samej rasy, co one, robi w budynku rządu? Zemsta. Jej cała rodzina została wybita przez osobniki lubujące w mięsie swego gatunku. Po za tym... Dzięki temu, iż jest w połowie Ghoulem nie interesuje jej ludzkie mięso, nie odczuwa do niego takiego ciągu. Dlatego też, nie akceptuje osób, które tak bardzo lubują w jedzeniu człowieka. Tym bardziej, kiedy zabijanie go traktują jako zabawę... Mniejsza z tym. Ukrywając to, iż jest Ghoul'em, Nilson stała się członkiem organizacji. Dopiero zaczyna swą pracę. Ciekawe jak to wszystko się potoczy.
-

Ciekawostki: Raczej wszystko masz już zawarte w historii. Yhm... Ogólnie jej kagune się jeszcze nie ujawniło. Dopiero, jak zasmakuje w mięsie ludzkim, pokaże się ono. Na razie jedyne, co ją odróżnia od zwykłego człowieka, to większa szybkość, siła i wytrzymałość.
-
Cele:
- Przeżyć wojne między Ghoulami i rządem
- Zemścić się na mordercach rodziny

Prośby: Brak.
Rules
-

Ostatnio edytowany przez Nina (2014-09-20 22:36:53)

Offline

 

#9 2014-09-20 22:36:47

Dayron

Administracja

51648281
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2011-07-22
Posty: 3098
Punktów :   

Re: Zapisy

No to przyjmuję

Offline

 

#10 2015-06-20 00:27:37

Wyrewolwerowany Kaloryfer

VIP

40546070
Zarejestrowany: 2011-08-13
Posty: 10439
Punktów :   

Re: Zapisy

Imię i nazwisko: Jeffrey Watson
Wiek postaci: 25
Lokalizacja: New York City

Zewnętrzny wygląd: http://steezo.com/wp-content/uploads/20 … n-suit.jpg
Znaki szczególne: Blizna po poparzeniu na szyi, często Jeffrey uskarża się na ból
Historia: Jeffrey od najmłodszych lat wiązał swoją przyszłość z pilnowaniem porządku. Poszedł do elitarnego liceum, by potem skończył szkołę policyjną, jednakże FBI zauważyło w nim potencjał i zaoferowano mu stać, a potem stałą pracę. Teraz jest agentem, który nie koniecznie paraduje w kurtce z napisem FBI - stara się ograniczyć wiedzę obcych o pracy w FBI do minimum. Na szyi ma bliznę po jednej z akcji, kiedy to podejrzany oddał strzał w butlę z gazem, z niewiadomych przyczyn gaz zapalił się i wybuchł. Jeff był wystarczająco daleko, by przeżyć, jednak ogień dosięgnął szyi. Jego rodzice nie żyją, na świecie z najbliższej rodziny ma tylko 18-letnią siostrę Ann, która mieszka razem z nim. Przeszkolony w sztuce samoobrony, potrafi zabójczo strzelać z broni krótkiej.
-

Ciekawostki: ---
-
Cele: Wiadomo, zamykanie śledztw, a winni do paki.
-
Prośby: Nie mam.
rules

-


VIP|Były Mistrz Gry|Były Admin



I znów budzę się i chcę patrzeć jak krew z niej tryska
Z tej którą zgarnąłem wczoraj na spokojnie, nie w piskach
Teraz dostanie coś za to, że z niczym się nie liczy
Oprócz tego żeby klienta podliczyć, dziwka

Offline

 

#11 2015-06-20 00:34:48

Dayron

Administracja

51648281
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2011-07-22
Posty: 3098
Punktów :   

Re: Zapisy

Akcept, zaraz zakładam.

Offline

 

#12 2015-06-20 17:56:16

Wyrewolwerowany Kaloryfer

VIP

40546070
Zarejestrowany: 2011-08-13
Posty: 10439
Punktów :   

Re: Zapisy

Imię i nazwisko: Tahiri (nazwisko nieznane)
Wiek postaci: 18
Lokalizacja: Konoha-Gakure

Zewnętrzny wygląd: http://th04.deviantart.net/fs71/300W/f/ … 6xr8up.jpg
Znaki szczególne:
-
Historia:
Tahiri jest ninją, który przez prawie całe życie nie należał do żadnej wioski. Wszystkich technik nauczył go jego... ojciec? Nie wiedział, kim ten ktoś był dla niego, można powiedzieć po prostu - opiekun. Tahiri ma bardzo duże pokłady chakry, przez co opanował bardzo dużo technik, jest bardzo silny. Po śmierci swojego opiekuna, Ryu, ruszył do Konoha-Gakure. Hokage wysłał go jednak do Akademii Ninja, gdzie 12-latkowie nawet wyśmiewali go - każdy uważał, że do tej osiemnastki nie potrafił zdać na Genina. Tahiri nie wyprowadzał ich z błędu, po prostu olewał - Hokage uprzedził go, żeby zbytnio nie chwalił się przyjęciem go do wioski, ponieważ uważano, że ludzie, którzy doszli do wioski, a się w niej nie narodzili, są niegodni zaufania. Zdał egzamin na Genina, tak naprawdę pierwszy, ale ploty robią swoje. Ma poznać swojego sensei-a i drużynę.

Ciekawostki:
-
Cele:
- Stawać się co raz silniejszym
(reszta okaże się w sesji)
Prośby:
- Wykorzystanie tego, o czym mówiłem, o tym wyśmiewaniu etc. Także dużo zwrotów akcji itd. itp.


VIP|Były Mistrz Gry|Były Admin



I znów budzę się i chcę patrzeć jak krew z niej tryska
Z tej którą zgarnąłem wczoraj na spokojnie, nie w piskach
Teraz dostanie coś za to, że z niczym się nie liczy
Oprócz tego żeby klienta podliczyć, dziwka

Offline

 

#13 2015-06-20 18:15:41

Dayron

Administracja

51648281
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2011-07-22
Posty: 3098
Punktów :   

Re: Zapisy

Ok

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbudowa maszyn speedway manager kody do gta 5