Second Life PBF (2014)


#1 2014-09-12 19:48:53

Nova

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-30
Posty: 977
Punktów :   

Zapisy do mnie

Tak więc pierwsze co to mówię - prowadzę gry wszelkiego rodzaju, ale lepiej na wszelki wypadek spytać mnie na GG: 47979095


A tutaj wzór zapisu:

Imię:
Nazwisko:
Wiek:
Historia:
Cele:
Rodzina:
Gatunek: (romans, akcja, horror etc.)

No i tutaj małe zastrzeżenia:
- toleruję tylko odpisy takie, jeśli gracz pisze o sobie 1 pierwszej osobie liczby pojedynczej,
- nie jestem w stanie strawić jeśli jakaś osoba gra postacią nie swojej płci - łatwo da się zauważyć i nie lubię takich akcji,
- ... to na tyle póki co.

Ostatnio edytowany przez Nova (2014-09-20 22:04:13)

Offline

 

#2 2014-09-17 18:54:25

 Nina

VIP

35451075
Skąd: Japonia.
Zarejestrowany: 2011-05-02
Posty: 12146
Punktów :   
WWW

Re: Zapisy do mnie

Imię:   Mikage
Nazwisko:  Akari
Wiek: 26 jako człowiek, a jako anioł... nie da się zliczyć. Stary, bardzo.
Historia: Nastały dziwne czasy. Anioły i demony zstąpiły ze swych terenów i postanowiły rozproszyć się po ziemi. Było to zaleceniem ich przywódców. Boga oraz Szatana. Istoty udając ludzi żyli pośród nich. Dlaczego? Otóż Bóg z Diabełm postanowili po raz kolejny się założyć. Tym razem o dusze ludzkie. Kto zyska więcej wiernych... Lecz nie wszyscy chcieli brać w tym udział. Jeden z aniołów, Michael postanowił, iż porzuci swe anielskie korzenie i na stałe będzie na ziemi żył jako człowiek. Zaszył się w Japonii, a dokładniej Ikebukuro, gdzie zdobywając nową tożsamość zaczął pracę jako szkolny doktor w liceum. Dopóki nie będzie używał swych mocy, Bóg, ani inni aniołowie go nie wytropią. Ciekawe jak długo uda mu się ukrywać w ludzkim ciele. Zwłaszcza, że Mikage jest z tego typu, co się łatwo zakochuje. A może którą s z dziewczyn odkryje jego tożsamość?
Wygląd: Klik!
Cele: Ogólnie to brak. Po prostu on chce sobie żyć w spokoju, z dala od wojny między aniołami i demonami.
Rodzina: Ohohoho. Zbyt dużo tego, by opisywać. Na ziemi żyje sam. W małym mieszkaniu w centrum miasteczka.
Gatunek: Romans/Fantasy

Offline

 

#3 2014-09-20 10:14:21

Nova

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-30
Posty: 977
Punktów :   

Re: Zapisy do mnie

Zaakceptowane

Offline

 

#4 2014-09-20 23:06:59

 Nina

VIP

35451075
Skąd: Japonia.
Zarejestrowany: 2011-05-02
Posty: 12146
Punktów :   
WWW

Re: Zapisy do mnie

Imię: Ryuko
Nazwisko: Nagashima
Wiek: 18 lat
Wygląd: Klik!
Historia: Japonia, miasteczko Nagasaki. Rodzina Nagashima od pokoleń składała się z trenerów przeróżnych drużyn, czy to siatkarskiej, pływackiej, koszykówki, lekkoatletyki... Z tego powodu też sama Ryuko została menagerem, a zarazem trenerem ekipy siatkarskiej w liceum. Od dziecka pasjonował ją ten sport, a może nie on sam, co drużyna narodowa. To jak się starali, dawali z siebie wszystko... Zainspirowało ją do utworzenia własnego zespołu. Już będąc w 1 klasie zdobyła członków i zaczęła z nimi trenować według pomysłów zaczerpniętych z przeróżnych książek, czy filmów, a także rad od innych menagerów. Jednak, żeby wyszkolić dosyć niesfornych i leniwtch chłopaków, potrzebowała roku. Teraz, gdy jest w 2 klasie zamierza ich posłać na zawody regionalne. Teraz powinni być na tyle gotowi, by móc grać z zespołami innych szkół.
Cele:
- Zrobić z drużyny Kagane, bo tak właśnie się ona nazywa, mistrzów kraju.
- Ujarzmić zboczonego i dzikiego Kyoye, kapitana drużyny, który za bardzo sobie na wszystko pozwala. Trzeba go zniżyć do parteru, by był bardziej posłuszny.
- Przeżyć liceum. Bo oprócz roboty jako menager i trener, nadal prowadzi życie szkolne, inaczej mówiąc łączy to z nauką oraz codziennością.
Rodzina:
- 45 letni Kojiro Nagashima, ojciec, były koszykarz, obecnie trenujący drużyne będących mistrzami kraju. Wymagający, ale jednak spokojny i przyjazny facet. Lubi sobie żartować.
- 42 letnia Mikoto Nagashima, matka, nauczycielka wf, trenuję lekkoatletyków. Poważna, nie uznająca żadnego sprzeciwu. Mimo to w miarę troskliwa. Lepiej jej nie zaleźć za skórę.
- 18 letni Ryuji Nagashima, brat bliźniak Ryuko, jako jedyny w rodzinie nie znosi sportu. Bardziej interesuję go informatyka, a raczej hakowanie komputerów nauczycieli. Irytujący leń, który sam nie wie czego chce w życiu.
Gatunek: Romans. *Tak, chcę jakiś wątek miłosny w tym wszystkim*, co tu dać, akcja jakaś, dramaty *złamane kończyny podczas meczów itp*.

Ostatnio edytowany przez Nina (2014-09-20 23:28:08)

Offline

 

#5 2014-09-21 15:26:07

Nova

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-30
Posty: 977
Punktów :   

Re: Zapisy do mnie

Wszystko super!!! ^^

Offline

 

#6 2014-09-29 07:48:44

Dayron

Administracja

51648281
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2011-07-22
Posty: 3098
Punktów :   

Re: Zapisy do mnie

Imię: Adam
Nazwisko: Gaston
Wiek: 28
Historia:
Adam należy do Federalnego Biura Śledczego czyli FBI i zajmuje się walką z przestępczością zorganizowaną.
Dawniej służył w siłach zbrojnych, później zaciągnął się do policji jako funkcjonariusz jednostki specjalnej SWAT,
ale nie utracił swoich umiejętności i dzisiaj często dowodzi akcjami antyterrorystycznymi.
Biuro tego wydziału znajduje się w nadmorskiej metropolii Los Angeles, gdzie zbrodnie i ataki terrorystyczne są na porządku dziennym. Mamy kilka znanych gangów w mieście, które próbujemy rozpracować wraz z LAPD (Los Angeles Police Department). Szykujemy na nich zasadzki, robimy ogony ich ludziom, ale zajmujemy się też innymi różnymi sprawami, gdy takowe się pojawią.
Cele:
- Chronić miasto przed przestępczością
Rodzina:
-
Gatunek: Kryminał/Akcja

Prośby:
Proszę o jak najbardziej chore pomysły, dużo scen akcji i brutalności, nie mam nic przeciwko wulgaryzmom.

Offline

 

#7 2014-09-29 19:42:40

Nova

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-30
Posty: 977
Punktów :   

Re: Zapisy do mnie

Oki akceptuję

Offline

 

#8 2015-01-05 15:08:11

Wyrewolwerowany Kaloryfer

VIP

40546070
Zarejestrowany: 2011-08-13
Posty: 10439
Punktów :   

Re: Zapisy do mnie

Imię: Thomas
    Nazwisko: Whitney
    Wiek: 19
    Historia: Los Angeles. Rok 2014. Świat dalej jest normalny, choć ludziom się to tylko wydaje. Wśród zwykłych śmiertelników żyją demony, obcy, dziwne monstra i ogólnie wszystko, co dane jest normalnym ludziom oglądać tylko w telewizji. Jednym z nich jest Thomas - cóż, nie do końca. Ojciec był śmiertelnikiem, a matka nadprzyrodzoną istotą - ukrywającym się w ludzkim ciele aniołem, specjalizującym się w "jasnej" magii - uleczanie, manipulowanie światłem etc. Po matce odziedziczył zdolności, po ojcu stałą postać ludzką. Rodzice się wyprowadzili, on mieszka sam i stara się wieść normalnie życie, co, jak się okaże, nie jest mu dane...
Wygląd: klik
    Cele: Wieść normalne życie.
(Dalsze zależne od wydarzeń)
    Rodzina: Ann Whitney -  41-letnia kobieta, anioł ukrywający się w postaci człowieka. Z natury miła i sympatyczna. O swojej naturze powiedziała Thomasowi dopiero w wieku 10 lat, gdy zaczął pierwszy raz manipulować światłem.  Stara się utrzymywać kontakt z synem - po jego wyprowadzce musiała wyjechać do Waszyngtonu, gdzie mieszka w Domu dla Nienormalnych, jak to lubią nazywać ludzie. A tak naprawdę to Wspólnota Nadnaturalnych Istot.
Robert Whitney - 45-letni mężczyzna, zwykły śmiertelnik. Sam nie wiedział o tym, że jego żona jest aniołem, póki syn nie zaczął sprawiać, że w okół ich domu w dzień jest ciemno. Wychował syna, pomimo tego, że miał do niego żal, że jest "nienormalny" i do żony, że ukrywała to przed nim. Po wyprowadzce syna, wyjechał do swojej rodziny, odcinając się od żony. Rzadko utrzymuje kontakt z synem.
    Gatunek: Romans/Akcja/Zwykłe życie

Ostatnio edytowany przez Wyrewolwerowany Kaloryfer (2015-01-05 15:12:55)


VIP|Były Mistrz Gry|Były Admin



I znów budzę się i chcę patrzeć jak krew z niej tryska
Z tej którą zgarnąłem wczoraj na spokojnie, nie w piskach
Teraz dostanie coś za to, że z niczym się nie liczy
Oprócz tego żeby klienta podliczyć, dziwka

Offline

 

#9 2015-01-05 15:13:06

Nova

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-30
Posty: 977
Punktów :   

Re: Zapisy do mnie

Przyjęty, rób temat :3

Offline

 

#10 2015-02-07 13:00:17

Klara

Administracja

Zarejestrowany: 2011-02-16
Posty: 32321
Punktów :   

Re: Zapisy do mnie

Imię: Isabel
Nazwisko: Degra
Wiek: 18 lat
Historia: Rodzina Degra od wielu pokoleń składa się z arystokratów, książąt, księżniczek oraz hrabiów - tradycje te oczywiście zanikają z czasem, a w czasach teraźniejszych pozostają same tytuły, bez obowiązków, czy też majątków. Isabel od dziecka słyszała o historii jej rodziny, o licznych pałacach i dworach jakie kiedyś posiadali, a nawet niezwykłe opowieści o smokach i elfach, które opowiadał jej ojciec tuż przed zaśnięciem. Ale dziewczyna dorastała, a cudowne bajki pozostały tylko wspomnieniem - ojciec i matka zginęli w tragicznym wypadku, gdy miała 10 lat i od tamtego czasu mieszka z babcią, nieco.. dziwną i chorą staruszką. Poza tym prowadzi zupełnie normalne, nudne życie, niedługo skończy liceum plastyczne. W szkole nikt jej nei zauważa a jedyną przyjaciółką jaką ma jest Charlotte, nazywana w skrócie Chati. Mimo swoich 18 lat Isabel nigdy nie była zakochana i miłości nie poszukuje - skupia się na nauce, chociaż w gruncie rzeczy pragnie by ktoś ją w końcu zauważył.
Cele:
-Zmiana dotychczasowego życia
Rodzina:
-babcia Verona, 65 letnia staruszka. Ciągle żyje wspomnieniami i uwielbia opowiadać różne bajki i legendy, tak jak miał to w zwyczaju ojciec Isabel. Chełpi się swoim pochodzeniem chociaż we dwie mieszkają w niewielkim domku  na obrzeżach Miami.
-ojciec Samuel i matka Anastazja - Samuel jest synem Verony, a o rodzinie Anastazji nikt nic nie wie.
Gatunek: fantasy, życie codzienne, odrobina romansu

Offline

 

#11 2015-02-07 14:42:38

Nova

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-30
Posty: 977
Punktów :   

Re: Zapisy do mnie

O tak, to coś dla mnie, przyjęta i zakładaj sobie grę <3

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaterace janpol taksówka wałcz