Second Life PBF (2014)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#31 2014-10-04 12:52:48

Klara

Administracja

Zarejestrowany: 2011-02-16
Posty: 32321
Punktów :   

Re: Nicola Moneo

Na szczęście Patrick był w łóżku, co prawda śmierdziało alkoholem, ale wrócił cały i zdrowy. Gdy poszłaś do łóżka zasnęłaś z lekkim sercem, bo jednak brat był Twoją jedyną rodziną i nie wiedziałaś co byś zrobiła, gdyby i jemu coś się stało. Budzik dzwonił już o 5:00, bo na 7:30 miałaś na zajęcia.
2 wrzesień, 5:00 - zapowiadało się naprawdę ciepło i ładnie.

Offline

 

#32 2014-10-04 13:01:22

 Nina

VIP

35451075
Skąd: Japonia.
Zarejestrowany: 2011-05-02
Posty: 12146
Punktów :   
WWW

Re: Nicola Moneo

Od razu po otworzeniu swych nieco zaspanych oczu, wstałam z łóżka, ubrałam się i ruszyłam do pokoju Patricka. Nie obchodziło mnie to, że będzie miał najprawdopodobniej kaca. Musiał pójść do szkoły jak normalny uczeń. Wchodząc do pokoju brata, zdarłam z jego łóżka pościel i zapaliłam światło. Wywietrzyłam też pokój, gdyż smród alkoholu był straszny. Sięgnęłam po butelke wody stojącą przy biurku chłopaka oraz wyjęłam z kieszeni swych spodni tabletkę na możliwy ból głowy Patricka.
- Wstawaj młody. Musisz się ogarnąć, zanim rozpoczną się twoje lekcje. Masz dzisiaj ponad 7 godzin zajęć. Gdzie wczoraj byłeś, a raczej balowałeś?

Offline

 

#33 2014-10-04 13:08:21

Klara

Administracja

Zarejestrowany: 2011-02-16
Posty: 32321
Punktów :   

Re: Nicola Moneo

Patrick ledwo otworzył oczy.
-Co tak wcześnie... U znajomych byłem... To przesłuchanie, czy co? - zapytał zaspany.
Wstał powoli i zażył tabletkę, którą mu dałaś.
-Nie wiem jak Ty, ale ja idę wziąć prysznic - powiedział biorąc ubranie i poszedł się umyć. Nie wiedziałaś co z nim zrobić, był dzisiaj wyjątkowo rozdrażniony.

Offline

 

#34 2014-10-04 13:14:43

 Nina

VIP

35451075
Skąd: Japonia.
Zarejestrowany: 2011-05-02
Posty: 12146
Punktów :   
WWW

Re: Nicola Moneo

Nie chciałam się kłócić z Patrickiem, toteż dałam mu na razie sposkój. Przynajmniej wstał i poszedł się myć. Zeszłam do kuchni, by zrobić kanapki do szkoły sobie i bratu oraz samo śniadanie. Spojrzałam na zegarek. Niedługo będę się musiała zbierać. Papiery na stole. Dzisiaj mam je zanieść. Wypełniłam je teraz szybko, wczoraj zaczęłam, więc dzisiaj miałam mnie do napisania.

Offline

 

#35 2014-10-04 13:17:35

Klara

Administracja

Zarejestrowany: 2011-02-16
Posty: 32321
Punktów :   

Re: Nicola Moneo

Patrick po umyciu przyszedł do Ciebie i zaczęliście razem jeść śniadanie, gdy popatrzyłaś na niego kątem oka zobaczyłaś, że bardzo wydoroślał, miał już zarost, mocno zarysowaną szczękę, szerokie barki, no i wzrostem też Cię już przewyższał...
Zbliżała sie 6:30, gdy byłaś już przygotowana do szkoły - no cóż, chyba czeka Was kolejny dramat w autobusie wśród gromady uczniów.

Offline

 

#36 2014-10-04 14:10:02

 Nina

VIP

35451075
Skąd: Japonia.
Zarejestrowany: 2011-05-02
Posty: 12146
Punktów :   
WWW

Re: Nicola Moneo

Uśmiechnęłam się widząc już prawie dorosłego, młodszego braciszka. Niedługo wyfrunie z gniazda. Trochę mi smutno wiedząc o tym, bo zostanę sama, ale nie mogę go zmuszać, by ze mną został. Zaraz studia, potem praca. Znajdzie własne mieszkanie...
- No to się zbieramy do szkoły. - Rzekłam sprzątając po śniadaniu i biorąc swoją torebkę oraz dokumenty. Wyszłam jako pierwsza z domu.

Offline

 

#37 2014-10-04 21:57:15

Klara

Administracja

Zarejestrowany: 2011-02-16
Posty: 32321
Punktów :   

Re: Nicola Moneo

Patrick wyszedł zaraz za Tobą.
-Pojadę rowerem - powiedział idąc do swojego roweru. - Póki jest ładnie nie mam zamiaru sie dusić - powiedział spokojnie i przerzucił plecak przez ramię.
W czasie, gdy Ty szłaś na przystanek minął Cię samochód, który prowadził Luke - nauczyciel wychowania fizycznego - kiedy Cię zobaczył zatrzymał się na poboczu.
-Pierwszy dzień w szkole nie będzie łatwy, co Ty na to by chociaż droga do szkoły była przyjemna? - zapytał otwierając Ci drzwi.

Offline

 

#38 2014-10-05 10:41:46

 Nina

VIP

35451075
Skąd: Japonia.
Zarejestrowany: 2011-05-02
Posty: 12146
Punktów :   
WWW

Re: Nicola Moneo

- Ok. Tylko pamiętaj o zaczepie, jak będziesz zostawiał rower pod szkołą. - Rzekłam do brata i poszłam na przystanek. Jak tylko zarobie odpowiednią sumę pieniędzy, to zakupie samochód. Nie potrzebuje wielkiego Mercedesa, mały Opel może być. Moje rozmyślania nad marką auta, które chciałabym kupić przerwał Luke. Spojrzałam na niego. A po chwili się uśmiechnęłam. Czemu, by nie skorzystać? Zapakowałam się do jego auta.
- Dzięki. Jazda autobusem potrafi człowieka wykończyć.

Offline

 

#39 2014-10-05 12:55:32

Klara

Administracja

Zarejestrowany: 2011-02-16
Posty: 32321
Punktów :   

Re: Nicola Moneo

-Znam to, dlatego oszczędzałem na auto - powiedział Luke ruszając w kierunku szkoły. - Pierwszy dzień w szkole może być całkiem przyjemny, dzieciaki jeszcze nie do końca się znają, nie wiedzą na ile mogą sobie pozwolić. W dodatku liceum niektórych zobowiązuje i zachowują się poważniej. Gorzej ze starszymi uczniami, myślą że są królami świata i wszystko wiedzą najlepiej. - mówił Luke jadąc przed siebie. Przed Wami i tak było jeszcze dobre 7-8 minut drogi.

Offline

 

#40 2014-10-09 19:30:12

 Nina

VIP

35451075
Skąd: Japonia.
Zarejestrowany: 2011-05-02
Posty: 12146
Punktów :   
WWW

Re: Nicola Moneo

Jako, że nie miałam za dużo doświadczenia, toteż słuchałam słów Luke i zapamiętywałam je. Jego rady się przydadzą.
- Na studiach był podobnie, z tym, że wszyscy się zachowują poważniej, jak już zaczynają się sesje. Wtedy już nawet imprez w pokojach nie ma. Ze starszymi klasami postaram się jakoś dogadać. Pójdziemy na kompromisy. A co do ubioru uczniów. To mogą oni ubierać się jak chcą, tak? Bo słyszałam o checi wprowadzeniu mundurków przez dyrektora. Wątpie, żeby żeńskiej części szkoły się to spodobało, bo tam chłopacy jeszcze to zniosą na luzie.

Offline

 

#41 2014-10-10 18:26:32

Klara

Administracja

Zarejestrowany: 2011-02-16
Posty: 32321
Punktów :   

Re: Nicola Moneo

-Nie, mundurki nie przejdą, rodzice się nie zgadzają - potwierdził Luke. - Mnie to akurat nie przeszkadza, bo na moich lekcjach wszyscy musza być ubrani jednakowo - dodał z uśmiechem. - W każdej klasie są jednak buntownicy, którzy na moje lekcje nawet nie przychodzą, a są to w szczególności dziewczyny. W tym roku chyba Twoją grupę ma prowadzić ta nowa nauczycielka, Lilith, bardzo sympatyczna, na pewno na zebraniach rady będziecie często rozmawiać...
W końcu dojechaliście do szkoły. Autobus pełen uczniów miał stawić się na kilka minut, więc na miejscu byli jedynie Ci, którzy dojeżdżali samochodami lub przychodzili na piechotę - lecz takich nie było wielu.

Offline

 

#42 2014-10-10 20:20:47

 Nina

VIP

35451075
Skąd: Japonia.
Zarejestrowany: 2011-05-02
Posty: 12146
Punktów :   
WWW

Re: Nicola Moneo

- Już ostatnio jedna z dziewczyn pytała się mnie o zwolnienie z wf. - Rzekłam jak na potwierdzenie słów na temat buntowniczych dziewcyzn, co nie przychodzą na lekcje sportowe. - Niektórzy naprawdę nie znoszą zadań fizycznych. - Po tym jak dojechaliśmy do szkoły, wyszłam z auta. - Jeszcze raz dzięki za podwiezienie. - Uśmiechnęłam się w stronę Luke. Czas iść do pokoju nauczycielskiego i przygotować się na pierwsze zajęcia. I też dać dokumenty pani dyrektor.

Offline

 

#43 2014-10-11 07:52:13

Klara

Administracja

Zarejestrowany: 2011-02-16
Posty: 32321
Punktów :   

Re: Nicola Moneo

-Nie ma za co - odpowiedział Luke i udał się do kantorka wf-istów. W szkole, pod różnymi klasami siedziało już kilkoro dzieciaków, które albo grały na telefonach, albo rozmawiały z innymi uczniami. Trochę tęskniłaś za takim szkolnym życiem, w którym największym zmartwieniem były oceny i sprawdziany.
W pokoju nauczycielskim było dwoje nauczycieli: historyk, którego poznałaś wczoraj i młoda kobieta w okularach z bardzo kręconymi, ciemnymi włosami. Przy sobie miała książki od języka hiszpańskiego, więc zapewne jego uczyła.
-O dzień dobry - poderwał się z miejsca Romuald na Twój widok, podszedł i pocałował Cię w rękę. Nie było to zbyt przyjemne, bo miałaś przeczucie, że nie umył rano zębów.

Offline

 

#44 2014-10-11 11:58:00

 Nina

VIP

35451075
Skąd: Japonia.
Zarejestrowany: 2011-05-02
Posty: 12146
Punktów :   
WWW

Re: Nicola Moneo

Wytrzymaj Nicola. Będziesz z tym facetem pracować przez najbliższe lata. Wcale nie masz ochoty mu napomknąć o higienie jamy ustnej... Przywitałam się z obojgiem nauczycieli, po czym podeszłam do swojego biurka, by zostawić tam rzeczy. Następnie z plikiem kartek, które miałam wypełnić, poszłam do pani dyrektor.

Offline

 

#45 2014-10-11 12:05:02

Klara

Administracja

Zarejestrowany: 2011-02-16
Posty: 32321
Punktów :   

Re: Nicola Moneo

Dyrektorka siedziała przy swoim biurku i przeglądała jakieś dokumenty. Gdy tylko weszłaś spojrzała na Ciebie i uśmiechnęła się.
-Poznała już pani swoją klasę? Mam nadzieję, że to miła młodzież - powiedziała odbierając dokumenty i sprawdzając, czy aby na pewno są wszystkie.
W tym momencie dostałaś wiadomość sms.

Offline

 

#46 2014-10-11 13:12:58

 Nina

VIP

35451075
Skąd: Japonia.
Zarejestrowany: 2011-05-02
Posty: 12146
Punktów :   
WWW

Re: Nicola Moneo

Jako, że wcześnij wyłączyłam głos w telefonie, poczułam jedynie wibracje na znak przychodzącej wiadomości. Na razie nie sięgnęłam po komórkę, dopiero to zrobie, jak wyjdę od dyrektorki.
- Tak. Już się wczoraj z nimi zapoznałam. Spokojna klasa. Będzie się nam dobrze współpracowało.

Offline

 

#47 2014-10-11 15:24:41

Klara

Administracja

Zarejestrowany: 2011-02-16
Posty: 32321
Punktów :   

Re: Nicola Moneo

-Mam nadzieję. W razie kłopotów proszę sie do mnie zgłaszać - powiedziała i uśmiechnęła się odkładając Twoje dokumenty - Miłego roku.

Offline

 

#48 2014-10-11 15:47:25

 Nina

VIP

35451075
Skąd: Japonia.
Zarejestrowany: 2011-05-02
Posty: 12146
Punktów :   
WWW

Re: Nicola Moneo

- Dziękuje. - Jako, iż nie miała już więcej nic do przekazani pani dyrektor, wyszłam i wróciłam do pokoju nauczycielskiego. Muszę wziąć klucz do sali, w której zaraz będę mieć lekcje. Po drodze przeczytałam sms, którego dostałam.

Offline

 

#49 2014-10-11 17:18:41

Klara

Administracja

Zarejestrowany: 2011-02-16
Posty: 32321
Punktów :   

Re: Nicola Moneo

Dostałaś wiadomość od kuriera, że czeka na Ciebie do odebrania jakaś paczka na poczcie. Na korytarzu było już więcej uczniów, w tym rozpoznałaś chłopaka, który pytał o dodatkowe zajęcia z biologii. Na końcu korytarza siedział też Patrick ze swoimi znajomymi i głośno się śmiali. Widać, że był szczęśliwy. Zawsze się o niego martwiłaś - wtedy, gdy rodzice żyli również. Często wyjeżdżali, więc zostawałaś z nim sama. Miałaś wtedy całkowity zakaz opuszczania domu i miałaś pilnować brata jak oka w głowie, matka zawsze Ci to powtarzała i było to dla Ciebie najważniejsze na świecie.

Offline

 

#50 2014-10-13 18:09:27

 Nina

VIP

35451075
Skąd: Japonia.
Zarejestrowany: 2011-05-02
Posty: 12146
Punktów :   
WWW

Re: Nicola Moneo

Odbiorę paczkę po pracy. Na razie nie mam na to czasu. Patrick kończy szybciej ode mnie, ale nie będę się nim wysługiwać, zwłaszcza, że pewnie będzie po szkole spędzał czas z przyjaciółmi. Po chwilowej obserwacji brata, ruszyłam dalej do pokoju nauczycielskiego. Zaraz rozpoczną się zajęcia.

Offline

 

#51 2014-10-17 17:20:10

Klara

Administracja

Zarejestrowany: 2011-02-16
Posty: 32321
Punktów :   

Re: Nicola Moneo

Większość dzisiejszych lekcji minęła bardzo spokojnie, na początku uczniowie byli naprawdę skupieni i zachowywali się sympatycznie - niektórzy żartowali, inni siedzieli cicho zestresowani. Przedstawiałaś plany zajęć, przedstawiałaś siebie tyle razy, że mogłaś być spokojna o to, że pamiętasz swoje imię i nazwisko.
Gdy już wychodziłaś ze szkoły znów trafiłaś na wyjeżdżającego Luka.
-O witam panią profesor - powiedział z uśmiechem i zatrzymał auto. - Podwieźć?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pltransport taxi wałcz ukryta sobieszewo