Second Life PBF (2014)


#1 2014-01-04 21:30:23

Locuneko

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-04
Posty: 3
Punktów :   

Ważna zmiana.

Tak, jest to rzecz, która może być najważniejszą rzeczą w życiu forum. Rozchodzi się o zmianę witryny. Zanim odrzucicie ten pomysł, przeczytajcie ten tekst. Otóż, forum trzyma się przez bardzo długi czas. Nie można tego zliczyć w dniach, tygodnia czy miesiącach. Są to lata, poważne lata. Jak widać, obecność ludzi na forum jest niemalże znikoma, a witryna pun cieszy się coraz mniejszą popularnością. Przez ten czas powstało wiele innych, darmowych witryn dających większe możliwości, pole do popisu. Powiedzmy sobie szczerze - forum umiera. Jest to fakt smutny, ale niezaprzeczalny. Wiadomo, że wszyscy są przyzwyczajeni do puna i wąskiego grona odbiorców, ale czy to nie jest najlepszy czas, aby to zmienić. For tego typu jest coraz mniej, więc naprawdę licek mógłby zyskać wielu użytkowników. Administracja może zostać. Ale kto by nie chciał, aby stare zostało odnowione, zwłaszcza, że administratorce nie brak zapału? Proponuję przeniesienie tej domeny, w razie czego, zawsze możecie zwrócić się do mnie z reklamą .


Aby uniknąć nieporozumień - na liceum już byłam, przez dosyć długi czas, pod różnymi wcieleniami

Offline

 

#2 2014-01-05 10:57:27

Klara

Administracja

Zarejestrowany: 2011-02-16
Posty: 32321
Punktów :   

Re: Ważna zmiana.

Szczerze to od dawna już w tym wszystkim nie siedzę i nie jestem na bieżąco jeśli chodzi o różne domeny, zakładanie wszystkiego od nowa. Jak proponujesz to wszystko zakładać? Na jakiej stronie?

Offline

 

#3 2014-01-05 22:14:31

Locuneko

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-04
Posty: 3
Punktów :   

Re: Ważna zmiana.

Otóż, jako darmową domenę dla tego forum polecam aaf.pl. Sprawdzałam tam co nieco i uważam, że nie dosyć, iż jest łatwy w obsłudze. Panel administratora jest w języku polskim, tak samo, jak całe forum. Sądzę, że przeniesienie tego, co jest teraz nie sprawi nam żadnego problemu. Na dodatek aaf bardzo ładnie wygląda, po odpowiedniej obróbce. W razie czego, mogę podać przykłady for założonych na właśnie tej witrynie . Drugą propozycją jest forumpolish, ale jest ono nieco bardziej skomplikowane w obsłudze i część panelu jest po angielsku. Większa część..
Co do samego przeniesienia, nie będzie ono żadnym problemem, bo jak wiadomo liceum opiera się na luźnym prowadzeniu przygód. Można przenieść regulaminy, a nawet je wzbogacić, bo wyglądają dosyć ubogo, zadbać o szatę graficzną, wybrać ze dwóch, trzech MG, zrobić offtop i tymi sprawami i się zareklamować, powymieniać się bannerami . Sądzę, że taki obrót spraw może przynieść lickowi same korzyści.

Offline

 

#4 2014-01-06 08:50:38

Klara

Administracja

Zarejestrowany: 2011-02-16
Posty: 32321
Punktów :   

Re: Ważna zmiana.

Brzmi ciekawie, ale pewnie zajmę się tym dopiero za jakiś czas - prawdopodobnie miesiąc, ponieważ nie mam teraz dużo czasu na zwyczajne odpisywanie nie mówiąc o zakładanie czegoś na nowo. Wiele osób próbowało kopiować tego rodzaju forum, jednak moje jest autorskie i trzyma się naprawdę długo. Mimo licznych rezygnacji ciągle do niego wracano i wierzę, że ten miesiąc również wytrzyma.

Offline

 

#5 2014-01-06 21:49:25

Locuneko

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-04
Posty: 3
Punktów :   

Re: Ważna zmiana.

Cieszę się, iż przystałaś na propozycję. Oczywiście, nie może być to podejmowane od razu. Samo przenoszenie i poważna budowa forum na nowo zajmie na pewno z kolejny miesiąc. W każdym razie, fajnie, że liceum odnowi się już w 2014 . Czekam cierpliwie. Kiedy będziesz gotowa, po prostu napisz tutaj.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaterace janpol taksówka wałcz